Aktualności

 • Jednolite zasady oferowania narzędzi pomocowych przez banki – moratorium pozaustawowe
  Pandemia koronawirusa dotknęła nie tylko Polskę, ale większość krajów europejskich. Europejski Urząd ds. Nadzoru Bankowego (EBA) przygotował wytyczne dotyczące pomocy dla klientów przy spłacie kredytów – właśnie w świetle kryzysu związanego z Covid-19. Ich celem jest ujednolicenie zasad oferowania narzędzi pomocowych dla klientów całego sektora bankowego.
 • Prace administracyjne First Data Polska
  Szanowni Państwo, w dniach 1 oraz 3 czerwca 2020 r. po stronie FDP prowadzone będą prace administracyjne.
 • Płać kartą Visa i wygraj Toyotę
  Weź udział w wielkiej loterii Visa! Zarejestruj się, płać Visa i wygraj samochód Toyota Corolla Kombi oraz tysiące innych nagród.
 • Zakłócenia autoryzacji kartami płatniczymi
  Szanowni Państwo, informujemy, że występują chwilowe zakłócenia autoryzacji, problem występuje po stronie dostawcy. Dla Klientów, może to skutkować problemami z realizacją transakcji. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu. O zmianie poinformujemy w odrębnej korespondencji.
 • Utrudnienia - 23-24 maja
  Szanowni Państwo, w dniach 23-24 maja 2020 r. po stronie FDP prowadzone będą prace administracyjne. FDP zapewnia, że prowadzone prace będą stale monitorowane przez zespół informatyków i wpływ na ciągłość świadczonych usług będzie minimalizowany. Poniżej prezentujemy harmonogram prac oraz zakres wpływu na poszczególne usługi: 3DSecure 23 maja br. w godz. 00:00-01:00 - Krótkotrwałe przerwy w autoryzacji transakcji 3DSecure oraz przyłączaniu nowych kart do usługi. 01:00-04:00 Brak możliwości dokonywania transakcji 3DSecure oraz przyłączania nowych kart do usługi. 06:00-07:00 Krótkotrwałe przerwy w autoryzacji transakcji 3DSecure oraz przyłączaniu nowych kart do usługi. 07:00-11:00 Brak możliwości dokonywania transakcji 3DSecure dla kart rejestrowanych w usłudze w podanym przedziale czasowym. 24 maja br. w godz. 01:00-04:00 - Brak możliwości dokonywania transakcji 3DSecure oraz przyłączania nowych kart do usługi. 07:00-11:00 Brak możliwości dokonywania transakcji 3DSecure dla kart rejestrowanych w usłudze w podanym przedziale czasowym. APLIKACJA PORTFEL SGB 23 maja br. w godz. 00:00-01:00 - Krótkotrwałe przerwy w dostępie do aplikacji oraz w wykonywaniu transakcji zbliżeniowych za pomocą Portfela SGB. 01:00-07:00 Krótkotrwałe przerwy w wykonywaniu transakcji zbliżeniowych za pomocą Portfela SGB. Wykonywanie transakcji możliwe do czasu wyczerpania kluczy pobranych na urządzeniu. Brak możliwości zamówienia nowych kluczy. 07:00-11:00 Wykonywanie transakcji zbliżeniowych za pomocą Portfela SGB możliwe do czasu wyczerpania kluczy pobranych na urządzeniu. Brak dostępu do szczegółów karty kredytowej, brak dostępu do historii transakcji, brak możliwości aktywacji portfela za pomocą karty fizycznej. 24 maja br. w godz. 01:00-07:00 - Krótkotrwałe przerwy w wykonywaniu transakcji zbliżeniowych za pomocą Portfela SGB. Wykonywanie transakcji możliwe do czasu wyczerpania kluczy pobranych na urządzeniu. Brak możliwości zamówienia nowych kluczy. 07:00-11:00 Wykonywanie transakcji zbliżeniowych za pomocą Portfela SGB możliwe do czasu wyczerpania kluczy pobranych na urządzeniu. Brak dostępu do szczegółów karty kredytowej, brak dostępu do historii transakcji, brak możliwości aktywacji portfela za pomocą karty fizycznej. PORTFELE CYFROWE GOOGLE PAY, APPLE PAY, FITBIT PAY, GARMIN PAY 23 maja br. w godz. 00:00-11:00 - Krótkotrwałe przerwy w wykonywaniu transakcji zbliżeniowych za pomocą wymienionych portfeli cyfrowych 24 maja br. w godz. 01:00-11:00 - Krótkotrwałe przerwy w wykonywaniu transakcji zbliżeniowych za pomocą wymienionych portfeli cyfrowych Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Wybierz inny produkt:
Newsletter Bezpieczeństwo
Otrzymuj bezpłatne informacje o promocjach i nowych ofertach.
Bądź na bieżąco i zarabiaj od dziś.