Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/virtualki/30489/libs/green.lib.php on line 148
 Aktualności - Piastowski Bank Spółdzielczy

Aktualności

 • Dzień Bezpiecznego Komputera
  Codziennie do Internetu zagląda aż 95% Polaków, korzystając z komputera, tabletu lub smartfona. Największe obawy użytkowników budzą trzy zagrożenia: wirusy i złośliwe oprogramowanie, utrata pieniędzy z konta bankowego oraz kradzież tożsamości. Dzień Bezpiecznego Komputera, przypadający na 12 października to inicjatywa, która ma na celu zwrócenie uwagi na zagrożenia płynące z sieci oraz promowanie bezpieczeństwa informatycznego. To dobra okazja, by włączyć automatyczną ochronę przed wyłudzeniem, jaką jest usługa Alert BIK i dowiedzieć się, jak to działa.
 • Zmiany w usłudze 3D Secure
  Od 31 października br. wejdą w życie zmiany w zakresie funkcjonowania usługi 3D Secure.
 • KAMPANIA EDUKACYJNA: Bądź cyberbezpieczny z bankiem spółdzielczym
  Początek października to również początek europejskiej kampanii służącej zwiększeniu świadomości i wiedzy na temat cyberbezpieczeństwa. W Polsce kampanię koordynuje Państwowy Instytut Badawczy NASK. W wydarzenie w tym roku włącza się Krajowy Związek Banków Spółdzielczych wraz z bankami spółdzielczymi. Przez październik na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych banków spółdzielczych oraz KZBS będą publikowane artykuły, nagrania wideo oraz grafiki edukacyjne związane z cyberbezpieczeństwem.
 • Prace administracyjne
  Uprzejmie informujemy, że w dniu 4 października br. prowadzone będą prace administracyjne.
 • Komunikat o bezpieczeństwie
  Szanowni Klienci, obecnie obserwujemy kampanię phishingu, w której przestępcy podszywają się pod stronę Bankowości Internetowej SGB24 celem pozyskania środków dostępu do Bankowości Elektronicznej.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Wybierz inny produkt:
Newsletter Bezpieczeństwo
Otrzymuj bezpłatne informacje o promocjach i nowych ofertach.
Bądź na bieżąco i zarabiaj od dziś.