Aktualności

 • Promocja BLIK
  Aktywuj usługę BLIK w aplikacji Portfel SGB i zgarnij mobilne gadżety!
 • Wielkie wyróżnienie dla Spółdzielczej Grupy Bankowej
  Już po raz piąty redakcja Gazety Bankowej przygotowała „Polski Kompas. Rocznik instytucji finansowych i spółek akcyjnych”, organizując podczas jego prezentacji coroczną galę z nagrodami dla przedsiębiorstw i ludzi, którzy szczególnie mocno wpłynęli w ostatnim roku na finansowy i wizerunkowy sukces polityki gospodarcze.
 • Z naszym bankiem zapłacisz zegarkiem
  Płacąc za pomocą Garmin Pay korzystasz ze wszystkich zalet kart płatniczych SGB. Płacenie w sklepach, aplikacjach i internecie jeszcze nigdy nie było tak łatwe, bezpieczne i poufne.
 • Przewodniki po bankowości internetowej
  Dziękujemy za dołączenie do grona Użytkowników Usługi Bankowości Internetowej SGB24, która jest połączeniem tradycji polskiej bankowości oraz najnowocześniejszych rozwiązań. Gwarantujemy wygodny, intuicyjny i przede wszystkim bezpieczny dostęp do rachunku bankowego i całego pakietu związanych z nim usług. Bankowość Internetowa SGB24 została stworzona dla osób prywatnych, MŚP oraz rolników, natomiast niniejsze Przewodniki ułatwą korzystanie z niej.
 • Zmiany w logowaniu i autoryzacji
  Szanowni Państwo, ze względu na zmiany i wymogi Ustawy o usługach płatniczych oraz niektórych innych ustaw informujemy, że wycofujemy tokeny RSA oraz zmieniamy sposób logowania do Bankowości Internetowej.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Wybierz inny produkt:
Newsletter Bezpieczeństwo
Otrzymuj bezpłatne informacje o promocjach i nowych ofertach.
Bądź na bieżąco i zarabiaj od dziś.