Aktualności

Ostrzegamy przed oszustami, którzy podszywają się pod pracowników banku!
Uważaj na oszustów, którzy podszywają się pod pracowników banku. Przestępcy pod pretekstem weryfikacji podejrzanej transakcji namawiają do instalacji…
Radosnej Wielkanocy!
Wielkanoc! J Niech będzie dla Was dobrym czasem z bliskimi. Zachwytem nad budzącą się do życia wiosną. Energią do działania i powodem do…

Kalkulator kredytowy

Kredyt gotówkowy
Kwota
10000
Okres
36 miesiące
Wysokość raty
0

Czy wiesz, że...

Usługa 3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze.

Możesz korzystać z dodatkowych środków na swoim koncie, jeżeli uruchomisz przy nim kredyt odnawialny.

Posiadając naszą kartę kredytową możesz korzystać z nieoprocentowanego kredytu nawet do 52 dni!

Dzięki naszej aplikacji mobilnej SGB Mobile masz dostęp do rachunku kiedy chcesz. W aplikacji sprawdzisz stan konta (dla Twoich rachunków osobistych, oszczędnościowych, walutowych oraz wszystkich kart), historię wydatków i wpływów oraz szczegółowe informacje o koncie.

Dzięki naszej aplikacji mobilnej SGB Mobile korzystasz z portfeli cyfrowych i BLIKA. W SGB Mobile szybko aktywujesz usługę BLIK oraz dodasz swoją kartę do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Płać mobilnie tak jak Ci najwygodniej.