Aktualności

Lokata Jubileuszowa
W ramach świętowania 160-lecia istnienia naszego banku, przygotowaliśmy dla Was specjalną Lokatę Jubileuszową! Lokata może być założona na okres 6…
Konkurs „Kasa – Pierwsza Klasa”
Zapraszamy uczniów klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej oraz uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w Konkursie Wiedzy o Finansach i…

Kalkulator kredytowy

Kredyt gotówkowy
Kwota
10000
Okres
36 miesiące
Wysokość raty
0

Czy wiesz, że...

Możesz korzystać z dodatkowych środków na swoim koncie, jeżeli uruchomisz przy nim kredyt odnawialny.

Usługa 3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze.

Dzięki naszej aplikacji mobilnej SGB Mobile masz dostęp do rachunku kiedy chcesz. W aplikacji sprawdzisz stan konta (dla Twoich rachunków osobistych, oszczędnościowych, walutowych oraz wszystkich kart), historię wydatków i wpływów oraz szczegółowe informacje o koncie.

Posiadając naszą kartę kredytową możesz korzystać z nieoprocentowanego kredytu nawet do 52 dni!

Dzięki naszej aplikacji mobilnej SGB Mobile korzystasz z portfeli cyfrowych i BLIKA. W SGB Mobile szybko aktywujesz usługę BLIK oraz dodasz swoją kartę do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Płać mobilnie tak jak Ci najwygodniej.