Aktualności

Zapraszamy na webinarium dla seniorów
Zapraszamy do udziału w webinarium „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja”, które…
Zastrzeganie numeru PESEL
Każda osoba pełnoletnia, która ma numer PESEL, może go bezpłatnie zastrzec. Dzięki temu zabezpiecza się przed skutkami kradzieży tożsamości. Od 1…

Kalkulator kredytowy

Kredyt gotówkowy
Kwota
10000
Okres
36 miesiące
Wysokość raty
0

Czy wiesz, że...

Usługa 3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze.

Dzięki naszej aplikacji mobilnej SGB Mobile korzystasz z portfeli cyfrowych i BLIKA. W SGB Mobile szybko aktywujesz usługę BLIK oraz dodasz swoją kartę do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Płać mobilnie tak jak Ci najwygodniej.

Dzięki naszej aplikacji mobilnej SGB Mobile masz dostęp do rachunku kiedy chcesz. W aplikacji sprawdzisz stan konta (dla Twoich rachunków osobistych, oszczędnościowych, walutowych oraz wszystkich kart), historię wydatków i wpływów oraz szczegółowe informacje o koncie.

Możesz korzystać z dodatkowych środków na swoim koncie, jeżeli uruchomisz przy nim kredyt odnawialny.

Posiadając naszą kartę kredytową możesz korzystać z nieoprocentowanego kredytu nawet do 52 dni!