Spółdzielcza Grupa Bankowa

Body

Spółdzielcza Grupa Bankowa to 180 Banków Spółdzielczych i SGB-Bank S.A. Tworzymy rozbudowaną sieć blisko 1500 placówek, 4000 bezprowizyjnych bankomatów, mamy nowoczesną aplikację mobilną SGB Mobile i wygodną bankowość internetową. Do tej pory wybrało nas ponad 1,5 miliona klientów. Dlaczego?

Jesteśmy blisko nich – rolników, klientów firmowych i indywidualnych z obszarów wiejskich oraz małych i średnich miast. Dbamy o ich dobro. To właśnie dla nich zmieniamy się każdego dnia. Unowocześniamy sposób obsługi, a nasza oferta jest dostosowana do potrzeb rynku. Dysponujemy pełnym zestawem płatności mobilnych: BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay. Nasi klienci mają dostęp do wygodnych i bezpiecznych płatności za pomocą smartfonów, smartwatchy i smartbandów. Oferujemy też przejrzystą i funkcjonalną aplikację mobilną SGB Mobile.

W nasze DNA wpisana jest lokalność. Dbamy o bezpośrednie, przyjacielskie i często pokoleniowe relacje. Wspieramy rozwój lokalnych środowisk i podejmowanych na ich rzecz inicjatyw: ekologicznych, kulturalnych czy sportowych.

Jesteśmy zrzeszeniem banków z całkowicie polskim kapitałem, budowanym od pokoleń i od pokoleń determinującym silną pozycję bankowości spółdzielczej na polskim rynku usług finansowych!

Jako SGB mamy ambicję być grupą najnowocześniejszych technologicznie banków w Polsce, których siłą są wspólne działania, biznesowa elastyczność i przyjazne relacje z lokalnymi społecznościami.

Naprawdę… tu mamy wszystko!

 

180

Banków Spółdzielczych

160

lat historii

12

tysięcy pracowników